Kariera

Pracownicy każdej firmy są najważniejszym i najcenniejszym jej kapitałem. Ich wiedza, doświadczenie, fachowość wraz z wysoką motywacją i identyfikacją wpływają na konkurencyjność oraz innowacyjność nie tylko samej firmy na rynku, ale również oferowanych przez nią produktów i usług. My również identyfikujemy się z tą misją i wiemy, jak ważny w strategii firmy jest właściwy dobór pracowników, wykorzystanie jego umiejętności i zaspokojenie potrzeb, by zatrzymać go w firmie jak najdłużej. 

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, rekrutacja prowadzona jest przez cały rok. Poszukujemy pracowników z którymi wspólnie będziemy mogli realizować wyznaczone cele. Oczekujemy na zgłoszenie kandydatów zorientowanych na rozwój i otwartych na nowe doświadczenia. 

Proces rekrutacyjny w naszej Firmie przebiega następująco:

I. Analiza nadesłanych aplikacji, po której kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami 
II. Pierwsze spotkanie – prowadzone przez pracownika kadr, podczas którego chcemy poznać kwalifikacje, motywację do pracy i oczekiwania kandydata
III. Kolejne spotkanie odbywa się z przyszłym przełożonym, który przedstawia zakres obowiązków i opisuje stanowisko pracy.

Po zakończeniu procesu rekrutacji, Pracownik Biura Kadr informuje Kandydata o wyniku rozmów.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------